Editia 2010

LAUREATII EDITIEI A III-A 2010

TROFEUL FESTIVALULUI “COLOANA INFINITULUI”
EDITIA A III-A 2010
ROXANA NICOLETA BOGDAN
ANINOASA – JUD. HUNEDOARA
CAT. 15-19 ANI

CATEGORIA 6-9 ANI
LOCUL I
– HASNA ELENA BEATRICE
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– LEONTE SEBASTIAN DRAGOS
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR – PETROSANI – HUNEDOARA
LOCUL II
– MATEI KARINA
SC. GEN. NR. 3 LUPENI – HUNEDOARA – HUNEDOARA
LOCUL III
– MITU ALEXANDRA
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR – BUCURESTI
– OANA CENUSE
PALATUL COPIILOR DR.TR. SEVERIN – MEHEDINTI
MENTIUNE
– LUIZA MARIUCA
SCOALA „PETRE SERGESCU” DR.TR.SEVERIN JUD. MEHEDINTI
– BITOANCĂ MARIA CARLA CRISTINA
GRĂDINIŢA NR 1 VULCAN HUNEDOARA
– BURDUHOSU EMA MARIA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– PARVU EVELINE ANDREEA
PALATUL COPIILOR PITESTI
– MARIA BUDA
PALATUL COPIILOR DR.TR.SEVERIN
– DUMITRACHE FRANCESCA
PALATUL COPIILOR DR.TR. SEVERIN
CATEGORIA 10-14 ANI
LOCUL I
LALU LORENA ALEXANDRA
SC.GEN.NR.4 VULCAN – HUNEDOARA
LOCUL II
MARICA BLANCA
SC. GE. NR. 1 LUPENI
– BOTEZATU SERGIU
FLORIN
LICEUL TEORETIC PETROŞANI HUNEDOARA
LOCUL III
BOBIC ADRIANA ALEXANDRA
PALATUL COPIILOR BUZAU – BUZAU
ROBAN SERGIU ANTONIU
LIC DE MUZICĂ GEORGE ENESCU – BUCURESTI
MENTIUNE
– BOJINCA ANDREEA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– STROE SABRINA ROXANA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– CORINA HUZA
SCOALA GEN.NR.6 DR. TR. SEVERIN – MEHEDINTI
– CIORA SILVIA VALENTINA
ŞCOALA GENERALĂ CARMEN SYLVA
SCAFES IULIANA CRISTINA
CLUBUL COPIILOR LUPENI – HUNEDOARA
ALEXANDRA CAPITANESCU
ASOCOATIA CULTURAL-ARTISTICA DANUBIANA – DR. TR. SEVERIN – MEHEDINTI
CATEGORIA 15-19 ANI
LOCUL I
STRULEA MIHAELA
LICEUL TEORETIC LUPENI – HUNEDOARA
LOCUL II
NITULESCU IULIA FLORINA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
SAVOIU ROBERT CONSTANTIN
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
LOCUL III
– PARASCHIV GABRIELA MILENA
LIC. TEORETIC MIHAI EMINESCU PETROSANI – HUNEDOARA
– BORCEA ADRIAN IOAN
CASA DE CULTURĂ A STUDENTILOR VULCAN – HUNEDOARA
MENTIUNE
– CISMARU MARIA MIRABELA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– BERECKI ROXANA
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR PETROSANI – HUNEDOARA
– RAITA CRISTINA ADRIANA
CLUBUL COPIILOR  TOPLIŢA – HARGHITA
BUCURESTEAN LAURA ANAMARIA
PALATUL COPIILOR BAIA MARE – MARAMURES
– ALINA MOLDOVAN
PALATUL COPIILOR BAIA MARE – MARAMURES
– ARICIU MIHAELA VALENTINA
CENTRUL CULTURAL SECTIA ARTE DROBETA TURNU SEVERIN – MEHEDINŢI
PREMIU SPECIAL
– COCOSILA ELIDA
SC. POP. DE ARTE OCTAV ENIGARESCU – FIENI – DAMBOVIŢA
CATEGORIA MUZICA FOLK – SOLISTI
LOCUL I
– STEFOANE DENIS
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
LOCUL II
– GAINA ELENA DANIELA
C. N. GH. LAZAR SIBIU – SIBIU
LOCUL III
– VLAD ANDREEA
GR. SC. IND.”AUREL RAINU” FIENI – DAMBOVITA
MENTIUNE
– MUNTEANU COSMIN
PALATUL COPIILOR BRAILA – BRAILA
– SCARPET VERONICA
PALATUL COPIILOR PLOIESTI – PRAHOVA
CATEGORIA GRUPURI – MUZICA USOARA
LOCUL I
– ANONIM BAND
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
– YOUVENIS GROUP
CLUBUL COPIILOR   INTORSURA BUZAULUI – COVASNA
LOCUL II
– CASTELANII
CLUBUL COPIILOR CAREI – SATU MARE
LOCUL III
EVOLUTION
PALATUL COPIILOR GIURGIU – GIURGIU
– JUNIOR
PALATUL COPIILOR BRAILA – BRAILA
PREMIU SPECIAL
BACS LENARD – CASTELANII
CLUBUL COPIILOR CAREI
CATEGORIA GRUPURI – MUZICA FOLK
LOCUL I
– STRUNGA
PALATUL COPIILOR TARGU JIU – GORJ
LOCUL II
– CLASIC
PALATUL COPIILOR PLOIESTI – PRAHOVA
LOCUL III
– TOP FOLK GRUP
CLUBUL COPIILOR TOPLITA – HARGHITA
– HYPERION
PALATUL COPIILOR BRAILA – BRAILA

LISTA CONCURENTILOR INSCRISI IN CONCURS

DESCARCA TABELUL CU NOTELE JURIULUI

PROGRAMUL ACTIVITAŢILOR FESTIVALULUI

“COLOANA INFINITULUI”
TARGU JIU 22,23-MAI-2010

VINERI 21-MAI-2010
Orele 16.00 – 20.00  – Sosirea concurenţilor
– Cazarea concurenţilor la Colegiul Naţional “Tudor Vladimirescu”
– Probe de sunet.
SÂMBĂTĂ 22-MAI-2010
Orele 08.00 – 09.00 – Mic dejun
Orele 10.00 – 11.00 – Şedinţa tehnică
Orele 11.00 – 13.00 – Concurs – categoria Solişti Muzică Uşoară grupa 6-9 ani
Orele 14.00 – 15.30 – Masa de prânz
Orele 16.00 – 19.00 – Concurs – categoria Solişti Muzică Uşoară grupa 10-14 ani
Orele 19.00 – 20.00 – Concurs – categoria Muzică FOLK (solişti + grupuri)
Orele 20.00 – 21.00 – Cina
DUMINICĂ 23-MAI-2010
Orele 08.00 – 09.00 – Mic dejun
Orele 10.00 – 13.00 – Concurs – categoria Solişti Muzică Uşoară grupa 15-19 ani
Orele 13.00 – 14.30 – Masa de prânz
Orele 16.00 – 17.00 – Concurs – categoria Formaţii Muzică Uşoară
Orele 17.00 – 17.30 – Recitaluri – Laureaţii ediţiei a-II-a 2009
Orele 17.30 – 18.00 – Gala laureaţilor
Orele 18.00 – 18.30 – Recitaluri – Laureaţi
Orele 18.30 – 19.00 – Recital – Mihai Trăistariu
Orele 19.00 – 19.30 – Distribuirea pachetelor cu hrana rece pentru drum.

ORGANIZATORI:
1 INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GORJ
2 PALATUL COPIILOR TÂRGU-JIU

PARTENERI:
1. ŞCOALA POPULARĂ DE ARTA TÂRGU-JIU
2. ASOCIAŢIA “PRO VERTICAL” TÂRGU-JIU

SPONSORI:

Leave a Reply

Your email address will not be published.