Laureatii festivalului

6-9 ani



Rusu Maria Raluca Bucuresti Trofeul categoriei 6-9 ani
Popa Roberta Rm. Valcea I
Doana Ana Maria Christiana Craiova I
Batoanca Carla Vulcan II
Badea Maryellen Craiova III
Marga Delia Andreea Craiova III
Duta Andreea Beatrice Rm. Valcea III
Niculescu Miruna Targu Jiu III
Dumitriu Beatrice Maria Targu Jiu III
Aron Andreea Maria Cluj Napoca M
Brojban Maria Petrila Mentiune
Rosca Cristiana Constanta Mentiune
Damian Diana Elena Navodari Mentiune
Butoi Alexandra Slatina Mentiune
Luana Lavinia Popescu Targu Jiu Mentiune
Ititesc Andrei Bogdan Petrosani Mentiune
Alexandra Cariga Targu Jiu Special
Diaconu Ana Andrada Targu Jiu Special
Popescu Andrada Targu Jiu Special
Grivei Denisa Maria Targu Jiu Special
Marioane Ariana Maria Petrila Special
Neagoie Karina Ionela Targu Jiu Special
Florea Nicoleta Oltenita Special
10-12ani



Oana Cenuse Drobeta Turnu Severin
Trofeul festivalului
Elena Beatrice Hasna Targu Jiu Trofeul categ. 10-12
Bolovan Elvira Targu Jiu I
Bican Antonio Vulcan I
Tarca Ana Maria Rm. Valcea II
Cruceru Emilia Andreea Petrila II
Perpelea Iulia Simian III
Cimpean Madalina Margareta Lupeni III
Burduhosu Emma Targu Jiu III
Adam Roxana Petrila Mentiune
Bucur Crina Medgidia Mentiune
Indolean Sergiu Cluj Napoca Mentiune
Biris Izabela Ana Maria Vulcan Mentiune
Pavelescu Ioana Elena Oltenita Mentiune
Parpalev Roxana Medgidia Mentiune
Chitimia Karla Vulcan Mentiune
Orvas Iulia Alexandra Targu Jiu Mentiune
Geleanu Cristina Maria Medgidia Special
Tocar Adriana Ana Maria Petrosani Special
13-15 ani



Ionita Alexandra Moreni Trofeul categ. 13-15 ani
Streinu Tabita Dr. Tr. Severin I
Aron Marius Sebastian Cluj Napoca I
Lupan Adelina Vulcan II
Cecilia Novaconi Timisoara II
Andrada Pavel Dr. Tr. Severin III
Perpelea Denisa Maria Slatina III
Andreea Bojinca Targu Jiu III
Popa Cristina Elena Craiova Mentiune
Pop Roxana Dr. Tr. Severin Mentiune
Todeila Ana Maria Andrada Vulcan Mentiune
Enita Daniel Oltenita Special
16-19 ani



Barzoi Laurentiu Lupeni Trofeul festivalului
Stoica Iulia Oltenita Trofeul categ. 16-19 ani
Silvia Gaman Targu Jiu I
Muraru Bianca Petrila I
Hapaianu Nicoleta Timisoara II
Adnana Geica Turceni II
Gabriel Fisu Moreni II
Duta Iulia Mihaela Petrosani III
Bustean Ioan Timisoara Mentiune
Silochi Andreea Petrosani Mentiune
Buzduga Alexandra Petrosani Mentiune
Doica Sidonia Uricani Mentiune
Gudin Tatiana Oltenita Special

Leave a Reply

Your email address will not be published.